Get Adobe Flash player
Nasza oferta z serwisu Allegro
Znajdź nas na Facebooku

O nas

Firma WMPnet powstała w lutym 2001r. otwarciem Klubu internetowego Speed w Toruniu przy ulicy Dziewulskiego 15, przez 2 lata działalność spółki WMPnet a poźniej firmy WMPnet opierała się tylko na prowadzeniu „kafejek” internetowych.

W październiku 2001r. wspólnie z firmą Mediator z Torunia otworzyliśmy Klub internetowy Xtreme przy ulicy Poznańskiej w Toruniu a w lipcu 2002r. Klub internetowy Enter przy ulicy Kosynierów Kościuszkowskich 13 w Toruniu gdzie siedziba firmy mieści się do dzisiaj.

Od 2002r. przy ul. Kosynierów prowadzimy również sklep komputerowy z serwisem. Sprzedaż nowego sprzętu opiera się o współpracę z firma Incom z Wrocławia.

Dostarczaliśmy komputery do wielu firm w Toruniu i nie tylko zobacz Zaufali nam

W 2006r. wspólnie z firmą F5 Konsulting Sp. z o.o. prowadziliśmy 14 edycji szkoleń z podstaw obsługi komputera w ramach projektu EFS, z naszych usług szkoleniowych korzystały również inne firmy zobacz Zaufali nam

Wykonujemy również prace nie związane z komputerami jak montaż instalacji telewizji przemysłowej i monitoringu oraz wykonywaliśmy prace remontowo- budowlane dla ARiMR w Toruniu oraz Platinium Oil w Toruniu zobacz Zaufali nam

Wykonujemy instalacje telewizji przesyłowej i monitoringu w oparciu o serwis bezpiecznytorun.pl

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.